Red Dead Redemption II coraz bliżej Nintendo Switch?

Red Dead Redemption II w wersji dla Nintendo Switch pojawiło się na stronie przyznającej kategorie wiekowe grom.

@ 26.09.2023, 10:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4

Red Dead Redemption II coraz bliżej Nintendo Switch?

Na stronie brazylijskiej komisji przyznającej kategorie wiekowe grom, dostrzeżono Red Dead Redemption II w wersji przeznaczonej dla Nintendo Switch. Jak zauważył użytkownik Twittera, niezapowiedziany wariant superprodukcji Rockstar na Switcha jest wymieniony obok aktualnie dostępnych.

Nie jest jednak oczywiście pewne, kiedy edycja na Switch została dodana do strony internetowej komisji klasyfikacyjnej. Projekt pierwotnie sklasyfikowano przez zarząd we wrześniu 2018, przed premierą na PlayStation 4 i Xboksie One w kolejnym miesiącu. Możliwe, że ocena jest właśnie z tamtego okresu.

Red Dead Redemption II ukazało się także na PC i nieistniejącej już platformie Stadia w 2019 roku. Właściciel Rockstar, wydawnictwo Take-Two, stwierdziło w zeszłym miesiącu, że Red Dead Redemption II sprzedało się do tej pory w ponad 55 milionach egzemplarzy.

Rockstar wypuściło w zeszłym miesiącu porty oryginalnego Red Dead Redemption na Switcha i PlayStataion 4. Gra sprzedała się w ponad 23 milionach egzemplarzy od czasu jej pierwszego wydania na PS3 i Xbox 360 w 2010 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?