Mortal Kombat 11 - Ed Boon odpowiada na zarzut dotyczący skórek za ponad 6 tysięcy dolarów

Projektant odpiera zarzuty, twierdząc, że są one wyssane z palca.

@ 29.04.2019, 10:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

W ostatnim czasie pojawił się zarzut wobec Mortal Kombat 11, że grind w produkcji jest mocno przesadzony, a zakup wszystkich skórek dla występujących w niej postaci oznacza inwestycję na poziomie ponad 6 tysięcy dolarów. Ed Boon, założyciel studia odpowiedzialnego za grę, postanowił na "atak" odpowiedzieć.

Na łamach portalu Reddit pojawił się wpis, w którym czytamy, że zakup wszystkich skórek w Mortal Kombat 11 wymaga wyłożenia porażającej sumy 6440 dolarów, czyli mniej więcej 24 tysięcy złotych. Inną opcją jest grindowanie, przy czym zostało ono zrealizowane tak, że wymaga ogromnych pokładów wolnego czasu - głównie po to, by zachęcić graczy do wydawania pieniędzy.

Ed Boon, widząc powyższe zarzuty, postanowił na nie odpowiedzieć na Twitterze. Napisał on na łamach wspomnianego portalu społecznościowego, że wszystkie skórki, tudzież elementy czysto kosmetyczne, da się odblokować grając w tryb fabularny oraz pozostałe modele zabawy. Co istotne, większości przedmiotów nie da się pozyskać płacąc.

Mortal Kombat 11 dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4, Xboksie One oraz Switch.


Sprawdź także:

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?