Batman: Court of Owls - w sieci pojawiły się artworki z gry?

Rozbudziło to oczywiście rozliczne spekulacje na temat przedsięwzięcia.

@ 15.01.2019, 17:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Batman: Court of Owls - w sieci pojawiły się artworki z gry?

Studio Rocksteady, odpowiedzialne między innymi za cykl Batman: Arkham, jest w ostatnim czasie dość ciche. Jego ostatnie dzieło, Batman: Arkham Knight, wydane zostało w 2015 roku, a od tego czasu nie wiemy przy czym pracują deweloperzy. Prawdopodobnie chodzi o kolejną część przygód Batmana.

W sieci ponownie pojawiły się pogłoski dotyczące Batman: Court of Owls. Choć do tej pory gry oficjalnie nie zapowiedziano, regularnie słyszymy o czymś, co jest z nią związane. Tym razem chodzi o grafiki koncepcyjne, przygotowane przez niejakiego Eddiego Mendozę.

Mendoza obecnie pracuje dla firmy Apple, ale na profilu na łamach ArtStation wspomina on też o innym pracodawcy, firmie Warner Bros, która zajmuje się wydawaniem kolejnych gier o przygodach Batmana. Grafiki koncepcyjne, o których mowa, znajdziecie poniżej.

Niedługo po tym jak dostrzeżono obrazki artysta twierdził, że przygotował je dla zabawy i nie są związane z żadną grą. Co jednak interesujące, zostały one dość szybko usunięte, co tylko dolało oliwy do ognia napędzającego spekulacje i różnej maści domysły.

Czy Batman: Court of Owls faktycznie istnieje? Nie sposób powiedzieć, ale jak tylko sytuacja się wyklaruje, będziecie o tym wiedzieć.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:58, 15.01.2019
Ci przeciwnicy mają trochę kiczowate te stroje xD
0 kudosTheCerbis   @   22:55, 15.01.2019
Już wcześniej było coś o Court of Owls, jakieś spekulacje. Mam jednak małą nadzieję, że Rocksteady pracuje nad Supermanem.
0 kudosIgI123   @   00:08, 16.01.2019
Mam nadzieję że ta gra nie będzie zbyt odtwórcza względem serii Arkham. Już kiedyś pisałem, średnio się jaram, bo WB dotąd zrobiło tylko przeciętne Origins.
0 kudosluki505   @   18:55, 16.01.2019
Nie zdziwie sie jak to jakiś porzucony projekt Rocksteady.