Project Awakening nie zostało anulowane, gra nadal powstaje

Project Awakening zapowiedziane zostało w 2016 roku, a właśnie dowiedzieliśmy się, że nadal powstaje, mimo że ostatnio panowała kompletna cisza na jego temat.

@ 24.04.2024, 15:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Project Awakening nie zostało anulowane, gra nadal powstaje

Project Awakening to gra przygotowywana przez studio Cygames, a zapowiedziana w 2016 roku, a potem zaprezentowana w roku 2018. Od tamtej pory deweloperzy opublikowali kilka materiałów filmowych, a następnie całkowicie urwali jakąkolwiek komunikację. Gracze zaczęli się więc zastanawiać czy twórcy przypadkiem swojego dzieła nie anulowali. Tak się jednak nie stało.

"Pracujemy ciężko za kulisami, aby przynieść Wam możliwie najlepsze doświadczenie. Wyczekujcie kolejnych aktualizacji w nadchodzących miesiącach", napisała ekipa na portalu X, kończąc z ewentualnymi plotkami i domysłami.

Co oznaczają wspomniane nadchodzące miesiące? Tego oczywiście nie wiemy, ale biorąc pod uwagę, że inny przygotowywany przez Cygames tytuł, Granblue Fantasy: Relink, jest już dostępny na rynku, możemy się spodziewać tego, że ekipa poświęca obecnie więcej czasu Project Awakening i być może wkrótce zostanie ono ponownie pokazane.

Czekamy oczywiście na nadchodzące wydarzenia branżowe, w tym Summer Game Fest. Być może na jednym z nich twórcy postanowią swoje dzieło zaprezentować. Jak tylko tak się stanie, będziemy oczywiście informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:26, 24.04.2024
8 lat już dewelopują. Fiu fiu. Ale to i tak raczej nic ciekawego, jakąś godzillę widziałam na screenie. Sztampa.
0 kudosMicMus123456789   @   18:12, 24.04.2024
Miejmy nadzieję, że w te wakacje pokażą coś nowego.
0 kudosBarbarella.   @   18:58, 24.04.2024
Tak. Pokażą w te wakacje a potem w wakacje za 8 lat. Zadziorny