Mount & Blade II Bannerlord - godzinny gameplay prosto z gamescomu

Godzina z wyczekiwanego "symulatora średniowiecza".

@ 26.08.2018, 18:15
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Mount & Blade II Bannerlord - godzinny gameplay prosto z gamescomu

Seria Mount & Blade mimo sporej toporności cieszy się na świecie dużym uznaniem, również w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że oczekiwania wobec kontynuacji są spore, tym bardziej, że ta powstaje już od dość długiego czasu i twórcy niezbyt chętnie pokazują nowości.

W sieci pojawił się jednak długaśny materiał, prezentujący aż godzinę gameplayu z Mount & Blade II Bannerlord w wersji pokazywanej na targach gamescom. Materiał prezentuje początek rozgrywki - możemy przyjrzeć się jak działa tutorial, przejrzeć ekwipunek postaci, poruszanie się po mapie, a także zobaczyć jak działają systemy dialogów, zarządzania wojskiem i walki.

Materiał został podzielony na 3 fragmenty, które możecie obejrzeć poniżej. Niestety, nie zawierają one ścieżki dźwiękowej, ale przynajmniej same nagrania są całkiem niezłej jakości.

Studio TaleWorlds wciąż nie zdradziło daty premiery Mount & Blade II Bannerlord. Dowidzieliśmy się jednak, że gra jeszcze przed debiutem pojawi się w Early Access, albo przynajmniej doczeka się ogólnodostępnej wersji beta. Szczegółów w tej kwestii brak, ale deweloperzy potwierdzili, że dadzą możliwość sprawdzenia tytułu jeszcze przed premierą. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   14:03, 27.08.2018
Muzykę można już było dać inną, a nie w kółko powtarzające się utwory z poprzednika... Dzięki tym gameplayom już wiem, że nie ma w tej grze nic nowego interesującego. Przez tak długi czas dewelopingu spodziewałem się czegoś innego, aniżeli oficjalnie zmodowanego Mount & Blade 1. Trudno przebić Ubisoft w kwestii monotonii i odświeżanych kotletów, ale Bannerlord zapowiada się tutaj na godnego rywala.
0 kudosshuwar   @   13:26, 28.08.2018
... I to wszystko w czasach, kiedy Redzi zastanawiają się, czy już można pokazać Cyberpunka Uśmiech Uśmiech :