Mount and Blade II: Bannerlord debiutuje we wczesnym dostępie

Pamiętajcie, że Early Access to nie jest ukończony produkt.

@ 30.03.2020, 16:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Mount and Blade II: Bannerlord debiutuje we wczesnym dostępie

TaleWorlds pracuje obecnie nad grą Mount & Blade II: Bannerlord. Tytuł ten wciąż nie jest gotowy i nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale już teraz możecie w niego zagrać, jeśli nie macie nic przeciwko wczesnym dostępom.

Jak się bowiem dowiedzieliśmy, Mount & Blade II: Bannerlord debiutuje dzisiaj w Steam Early Access, czyli inicjatywie, która pozwala zapłacić niepełną sumę za nieukończoną grę, a potem uczestniczyć poniekąd w jej dalszym rozwoju.

Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery Mount & Blade II: Bannerlord nabyć możecie je z 10-procentową zniżką. Jeszcze mniej zapłacicie, jeśli posiadacie jakąś z poprzednich odsłon cyklu, albowiem liczyć możecie w tym przypadku na kolejną 10-procentową obniżkę.

Co dostajemy kupując wczesny dostęp Mount & Blade II: Bannerlord? Ano możliwość toczenia bitwe, kampanię fabularną oraz cztery tryby potyczek wieloosobowych. Oczywiście przygotować trzeba się też na niedociągnięcia, błędy, brakujące funkcje itd.

Jeśli w Mount & Blade II: Bannerlord zagracie, koniecznie podzielcie się spostrzeżeniami i wrażeniami w komentarzach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   00:54, 01.04.2020
Było blisko, ale Bannerlord zdążył przed końcem świata! Na pewno zaopatrzę się w niego na dniach.