Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord przygotowują dwie gałęzie testowe

Deweloperzy chcą, aby gracze mogli decydować, do której gałęzi chcą dołączyć.

@ 14.04.2020, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord przygotowują dwie gałęzie testowe

Mount & Blade II: Bannerlord zadebiutowało na rynku mniej więcej dwa tygodnie temu, stając się jednocześnie największą premierą na Steam bieżącego roku.

Mount & Blade II: Bannerlord dostępne jest na platformie Valve od mniej więcej dwóch tygodni. Gracze, choć chętnie tytuł pobierali, narzekają na sporą liczbę błędów i niedociągnięć. Z tego względu twórcy postanowili zmienić nieco taktykę.

Jak się dowiedzieliśmy, Mount & Blade II: Bannerlord otrzyma dwie dodatkowe gałęzie testowe, do których będzie się dało samodzielnie dołączyć. Jedna to gałąź alfa, a druga to beta. Ta pierwsza będzie otrzymywać poprawki najszybciej, choć nie będą one testowane. Do drugiej trafią aktualizacje wstępnie sprawdzone przez twórców.

Mount & Blade II: Bannerlord będzie oczywiście cały czas aktualizowane i usprawniane. Najnowszy patch likwiduje m.in. błędy związane z przydzielaniem pamięci RAM, a także poprawia optymalizację. Kolejna łatka trafi do sieci niebawem.

Wczesny dostęp Mount & Blade II: Bannerlord trwać ma mniej więcej rok.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   14:53, 14.04.2020
Po przedostatnim patchu gra działa mi sto razy lepiej. Ciekawy pomysł z tą gałęzią alfa i beta, tak czy siak widać że pracują w pocie czoła i codziennie wypuszczają nowe łatki.