Premiera Mount & Blade II: Bannerlord w październiku

Deweloperzy Mount & Blade II: Bannerlord ujawnili wreszcie datę premiery swojego dzieła. Nie jest ona na szczęście odległa.

@ 23.08.2022, 16:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Mount & Blade II: Bannerlord w październiku

Mount & Blade II: Bannerlord zapowiedziane zostało mniej więcej dziesięć lat temu, a od dwóch lat dostępne jest we wczesnym dostępie Steam. Tytuł wreszcie jest jednak gotowy do premiery, o czym świadczyć może data, jaką ujawnili deweloperzy.

Z informacji opublikowanej przez twórców wynika, że Mount & Blade II: Bannerlord dostępne będzie w swojej finalnej postaci od 25 października bieżącego roku. Co ważne, zagrać będziecie mogli na PC, PS4, PS5, Xboksach One oraz Xboksach Serries X|S, a jeśli nie bardzo wiecie o jakiej grze mowa, rzućcie okiem na poniższy zwiastun.

Akcja Mount & Blade II: Bannerlord toczy się 200 lat przed wydarzeniami, jakie zostały zaprezentowane w Mount & Blade: Warband. Gracz przemierza ponownie świat zwany Calradia, a tam robi dosłownie to, na co ma ochotę. Mamy tu do czynienia z sandboxem, w którym jesteśmy w stanie tworzyć armie, atakować inne kolonie, rozwijać umiejętności itd.

Mount & Blade II: Bannerlord, w stosunku do pierwowzoru, oferuje też znacznie bardziej rozbudowany system walki. Teraz w potyczkach uczestniczyć może nawet kilkaset jednostek, a starcia mogą się toczyć nie tylko lokalnie, ale również w sieci. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?