Conan Exiles - premiera DLC Imperium Wschodu i wyciek nowego

Dodatek Imperium Wschodu do Conan Exiles jest już dostępne, a jednocześnie nowe przedmioty ujawniły informacje o kolejnym DLC!

@ 25.06.2018, 10:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Conan Exiles - premiera DLC Imperium Wschodu i wyciek nowego

Od premiery Conan Exiles - produkcji utrzymanej w gatunku wieloosobowego survivalu - minęły blisko 2 miesiące. Mimo długiego okresu przebywania w programie Steam Early Access (i analogicznego na Xboksie One) i w tym czasie wydania jednego pełnoprawnego dodatku pt. The Frozen North, producenci nie zwalniają tempa i wypuszczają kolejne rozszerzenia.

Kilka dni temu zadebiutował mniejszy pakiet - Imperium Wschodu - dołączający do rozgrywki nowe bronie, zbroje, wyposażenie budynków oraz ornamentykę lokowaną na ściany oraz elementy zewnętrzne nawiązujące do dalekiej ojczyzny rasy Khitai - poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun.

Jednocześnie aktualizacja gry na konsoli Xbox One przyniosła niespodziewany przeciek kolejnego DLC. W menu umiejętności pojawiły się skille oraz przedmioty nawiązujące do Aquilonii, krainy, która dość późno pojawiła się w książkowej sadze - są oczywiście nieaktywne, co pozwala domniemywać wpadki twórców i rychłej zapowiedzi dużego dodatku z nowym biomem (zimową lokację przyniósł właśnie The Frozen North).


Sprawdź także:
Conan Exiles

Conan Exiles

Premiera: 08 maja 2018
PC, XBOX ONE, PS4

Conan Exiles to gra z gatunku survivalowych, umiejscowiona w świecie stworzonym przez Roberta E. Howarda. Twórcami produkcji są deweloperzy ze studia Funcom.Gracz wciela ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?