Conan Exiles - Techland ujawnia premierę gry

Już wkrótce wcielicie się w wielkiego herosa... w bardzo niebezpiecznych czasach.

@ 09.04.2018, 16:35
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Conan Exiles - Techland ujawnia premierę gry

Przedstawiciele Techland Wydawnictwo opublikowali w sieci informację na temat premiery gry Conan Exiles na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży w naszym kraju już z dniem 8 maja. Co istotne, opracowano polską lokalizację.

Dodatkowo opublikowano najnowszy trailer gry również z polskimi napisami. Materiał wprowadza graczy w klimat projektu, pokazując rozgrywającą się na pustyni scenę. Tytułowy bohater - Conan - ratuje kobietę z opresji, aby potem u boku wojowniczki walczyć z hordą demonicznych psów. Warto zwrócić uwagę, iż wideo prezentuje również różne rodzaje uzbrojenia.

W Conan Exiles zagramy w pojedynkę, jak i w trybie wieloosobowym, wraz z 39 innymi wojownikami. Do dyspozycji oddano serwery publiczne i możliwość założenia osobistego, z własnymi ustawieniami.

Produkcja do tej pory oferowana była we wczesnym dostępie. Teraz otrzymamy pełną, upakowaną zawartością wersję gry na konsolach stacjonarnych i pecetach. Poniżej wspomniany wcześniej zwiastun.

I jak, przekonuje Was ten materiał?


Sprawdź także:
Conan Exiles

Conan Exiles

Premiera: 08 maja 2018
PC, XBOX ONE, PS4

Conan Exiles to gra z gatunku survivalowych, umiejscowiona w świecie stworzonym przez Roberta E. Howarda. Twórcami produkcji są deweloperzy ze studia Funcom.Gracz wciela ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):