Onimusha - Capcom rejestruje znak towarowy w kilkunastu krajach

Firma Capcom zarejestrowała znak towarowy Onimusha w kilkunastu krajach. Nadchodzi pierwsza od 2006 roku pełnoprawna odsłona cyklu?

@ 14.04.2018, 14:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Onimusha - Capcom rejestruje znak towarowy w kilkunastu krajach

Firma Capcom wykonała ruch, który zawsze wydawca musi, ale jednocześnie który elektryzuje całą społeczność zgromadzoną wokół danej marki - zarejestrowała nowe znaki towarowe, w tym wypadku, serii Onimusha! Zwiastun nadchodzącej premiery nowej części cyklu?

Onimusha trafiła do urzędów zajmujących się tego typu sprawami w Meksyku, Kanadzie, Australii, na filipinach i do European Union Intellectual Property Office w Europie. Omawiany znak towarowy obejmuje nie tylko gry wideo w ramach fizycznej i cyfrowej dystrybucji, ale również produkty poświęcone smartfonom, a także produkty powiązane z marką, takie jak koszulki czy muzyka.

Stąd ciężko stwierdzić, czy właśnie zaklepana Onimusha będzie kolejną pełnoprawną odsłoną cyklu (ostatnia część pod tytułem Onimusha: Dawn of Dreams ukazała się w 2006 roku na PlayStation 2), czy może tylko odświeżeniem praw do tej nazwy przez Capcom, a może jeszcze czymś innym. Obyśmy przekonali się o tym w niedalekiej przyszłości!


Sprawdź także:
Onimusha: Dawn of Dreams

Onimusha: Dawn of Dreams

Premiera: 17 marca 2006
PS2

Onimusha: Dawn of Dreams jest czwartą z kolei częścią serii Onimusha. Program charakteryzuje się wieloma ciekawymi, wcześniej niedostępnymi rozwiązaniami, lecz wciąż nal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?