Assassin's Creed: Origins - w grze zastosowano najnowszą wersję Denuvo

Zabezpieczenie działa, cracka dla Assassin's Creed: Origins wciąż brak!

@ 27.11.2017, 10:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Assassin's Creed: Origins zadebiutowało mniej więcej miesiąc temu. Najnowszy projekt firmy Ubisoft do dziś dzielnie przeciwstawia się piratom, a niektórzy uważali, iż jest to wynikiem zastosowania duetu Denuvo oraz VMProtect. Jak się jednak okazuje, wcale nie musi to być prawdą.

Firma odpowiedzialna za system Denuvo bezustannie rozwija swoje narzędzie. W Assassin's Creed: Origins zastosowano jego najnowszą wersję. Została ona zmodyfikowana na tyle poważnie, że inne tytuły robiące z niej użytek - Sonic Forces, Injustice 2, Football Manager 2018, Need for Speed Payback oraz Star Wars Battlefront 2 - także nie zostały złamane.

Czy kiedykolwiek powstanie crack do Assassin's Creed: Origins? Najpewniej tak. Wszak wszystkie zabezpieczenia wcześniej czy później da się złamać. Najważniejsze jednak, że sprzedaż premierową udało się ochronić, co na pewno pozytywnie wpłynie na ogólne wyniki Ubisoftu - tym bardziej, że przygody Bayeka to solidny projekt.

Na koniec przypomnę, że na naszych łamach znajdziecie rozbudowany poradnik dla Assassin's Creed: Origins. Przed zakupem wersji PC, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   12:32, 27.11.2017
I bardzo to cieszy, że gra nie została jeszcze złamana. Dobrze, że pracują nad ulepszeniem tego zabezpieczenia i najważniejsze, że dzięki niemu gra może lepiej się sprzedawać.
0 kudosMicMus123456789   @   13:04, 27.11.2017
Miło wiedzieć, że Denuvo wciąż walczy i ponownie odnosi sukcesy.
0 kudosTheCerbis   @   14:57, 27.11.2017
Jeszcze ważniejsze, aby nie wpływało to na wydajność produkcji.
0 kudosSoyer90   @   19:39, 27.11.2017
Im później skrakowana tym lepiej bo będzie full wersja a w ramach przeprosin piraci dostaną darmowe "płatne" dlc. Wiele gier zostało złamanych na premierę a o nowe patche później ciężko. Ja jak i wiele innych osób w Polsce i na świecie nie wspieram tego zabezpieczenie a wole dać zarobić uczciwym twórcom którzy wkładają serce w produkcje gier. Ubi to taki sam rak w branży jak EA.

ps. na alledrogo dostępy do konta można liczyć w tysiącach, kto zyskuje na denuvo? tylko Janusz.
2 kudosMicMus123456789   @   20:21, 27.11.2017
Cytat: Soyer90
Ja jak i wiele innych osób w Polsce i na świecie nie wspieram tego zabezpieczenie a wole dać zarobić uczciwym twórcom którzy wkładają serce w produkcje gier.


Napewno jest to bardzo wyliczalne ile osób nie kupiło, bo nie chce wspierać tego złego zabezpieczenia, które tak dobrze chroni ciężką pracę uczciwych ludzi Uśmiech Orłem nie jestem, ale musze przyznać, że pierwsza część zdania bawi mnie do łez.

Druga sprawa którzy twórcy są według ciebie uczciwi, a którzy nie? Każdy deweloper ma swój styl pracy, tak jak każdy wydawca ma swój pomysł na dystrybucję. Każdy chce też chronić swoję dzieło przez kradzieżą, nikt nie chce i nie lubi pracować za darmo. Ocenianie ich pracy przez pryzmat tego czy korzystają z Denuvo czy też nie jest śmieszne i jest ujmą w stosunku do pracy jaką Ci ludzie włożyli by dać nam dany tytuł. Po za tym każdy wkłada serce w to co robi czy tworzy i to w każdym zawodzie, owszem jeden stara się bardziej drugi mniej. I w przypadku gier czy filmów decydują recenzję, a później my swoimi portfelami.
0 kudosguy_fawkes   @   22:38, 27.11.2017
Każdy ma prawo do zabezpieczenia efektów swojej pracy przed kradzieżą. Cieszę się, że nowa wersja stawia opór crackerom - tym bardziej, że to według opinii większości graczy i krytyków świetna odsłona. Znów nabrałem ochoty na granie w AC, ale wcześniej muszę zaliczyć Chronicles i Syndicate.
0 kudoslogan23   @   09:58, 28.11.2017
Dobry tytuł obroni się sam ale każdy ma racje. Ta część wygląda na ciekawą i dopracowaną jak cena spadnie to chętnie kupię. Choć nie podoba mi się że znów wrzucają to zabezpieczenie.
Dodaj Odpowiedź