Pro Evolution Soccer 2018 - pierwszy data pack już dostępny

Wprowadza on zmiany w samej grze, przy okazji dodając lub aktualizując twarze setki zawodników.

@ 05.10.2017, 13:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Pro Evolution Soccer 2018 - pierwszy data pack już dostępny

Konami ujawniło, że pierwszy Data Pack dla Pro Evolution Soccer 2018 jest już dostępny do pobrania na wszystkich platformach. Poprawia on wiele elementów tytułu, a przy okazji dodaje lub aktualizuje twarze 100 graczy.

Jak wynika z informacji prasowej, do przygotowania facjat zawodników wykorzystano zaawansowaną technologię skanowania twarzy, dzięki której deweloperom udało się odwzorować nawet najmniejsze detale - od tatuaży poprzez sposób, w jaki leżą akcesoria. Modernizacji poddano też scenki przerywnikowe.

"Jesteśmy podekscytowani globalnym odbiorem Pro Evolution Soccer 2018. To była nasza najbardziej udana premiera w historii marki i jesteśmy zadowoleni, że fani gry są pod wrażeniem jakości rozgrywki, jaką byliśmy w stanie dostarczyć", czytamy w notce.

"Nasza obietnica dostarczenia najbardziej realistycznego i dokładnego doświadczenia dla graczy PES 2018 widoczna jest w naszych Data Packach. Nasza nieustająca determinacja, by mieć pewność, że każdy detal gry odwzorowuje prawdziwe życie widoczna jest w detalach tychże paczek oraz naszej oddanej ekipie, która ciągle wszystko usprawnia".

Paczkę, jak wspomniałem, pobrać można na wszystkich platformach docelowych gry, czyli komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?