Ponad 20 minut z gry Visage - spadkobiercy PT

Kolejna mroczna rezydencja czeka na śmiałków chętnych ją przeszukać.

@ 05.10.2017, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ponad 20 minut z gry Visage - spadkobiercy PT

SadSquare Studio udostępniło zagranicznej redakcji portalu IGN grywalną wersję swojego najnowszego przedsięwzięcia - gry Visage mocno przypominającej anulowane PT od studia Konami.

Wynikiem kolaboracji jest całkiem klimatyczny materiał filmowy, ukazujący mniej więcej 22 minuty rozgrywki z Visage. Jak na pewno zauważycie, mamy do czynienia z psychologicznym horrorem, którego akcja toczy się w starym ogromnym domu.

Gracz przemierza lokację starając się dowiedzieć co nieco na temat tutejszych mieszkańców. Jako że mamy do czynienia z horrorem, za każdym rogiem może czaić się jakieś niebezpieczeństwo, a już na pewno takowe jest za wszystkimi zamkniętymi drzwiami.

Głównym bohaterem Visage jest Dwayne, tajemniczy mężczyzna prześladowany przez dziwne istoty z jego przeszłości. Podczas przemierzania tego surrealnego świata, gracze poznają historię tego okropnego miejsca. Ich celem jest odkrycie prawdy tego, co w nim zaszło.

Produkcja działa na silniku Unreal Engine 4, a pierwotnie miała trafić do sprzedaży jeszcze w 2017 roku. Ze względu na to, że terminu wciąż nie znamy, można spokojnie założyć, że debiut przesunięto.


Sprawdź także:
Visage

Visage

Premiera: 30 października 2020
PS4, PC, XBOX ONE

Visage to przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji horroru FPP, będąca odpowiedzią na zaniechanie produkcji Silent Hills i usunięcia z PlayStation Store dema o roboczym...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   16:36, 05.10.2017
I kolejna gra na niekończącej się liście gier do przejścia...