Pro Evolution Soccer 2018 - imponujące screeny w 4K

Dzieło Konami na maksymalnych detalach prezentuje się fenomenalnie!

@ 06.10.2017, 13:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Pro Evolution Soccer 2018 - imponujące screeny w 4K

Podczas produkcji Pro Evolution Soccer 2018 firma Konami zastosowała silnik graficzny Fox Engine, czyli narzędzie opracowane przez Kojima Productions na potrzeby Metal Gear Solid V. Dzięki niemu tytuł wygląda wybornie, zarówno na konsolach obecnej generacji, jak i komputerach.

Jakość oprawy wizualnej w Pro Evolution Soccer 2018 łatwo ocenić na podstawie poniższych screenów. Zostały one zarejestrowane z wykorzystaniem technologii Ansel opracowanej przez firmę Nvidia, a pozwalającej łapać naprawdę efektowne ujęcia z gier.

Fotki do sieci trafiły dzięki portalowi VG247, którego redakcja złapała je przy użyciu jednej z biurowych maszyn. Są one w dość wysokiej rozdzielczości, więc bądźcie na to przygotowani. Prezentują Pro Evolution Soccer 2018 w 4K oraz z możliwie jak najwyższymi detalami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?