Cena Ark: Survival Evolved podwojona z okazji zbliżającej się premiery

Faza wczesnego dostępu prawie zakończona. Deweloperzy przygotowują się do premiery.

@ 06.07.2017, 12:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Cena Ark: Survival Evolved podwojona z okazji zbliżającej się premiery

ARK: Survival Evolved już niebawem opuści wczesny dostęp Steam. Produkcja wkroczyła do niego w 2015 roku, a wszyscy zainteresowani mogli cieszyć się udostępnianą przez deweloperów zawartością w cenie $30. Promocja dobiegła jednak końca.

Oficjalną premierę finalnej wersji ARK: Survival Evolved zaplanowano na dzień 8 sierpnia bieżącego roku. Jeśli projekt przyciągnie Waszą uwagę, nie możecie go już teraz kupić w niższej cenie. Musicie wysupłać natomiast równowartość 60 dolarów (około 240 zł).

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że cena miała skoczyć w górę dopiero w pobliżu dnia premiery ostatecznego produktu. Stało się to jednak już teraz czyli mniej więcej miesiąc wcześniej. Czy warto mimo to zainwestować? Postaramy się na to pytanie odpowiedzieć w odpowiednim czasie w formie recenzji. Na razie kupujecie na własne ryzyko.

Jeśli chodzi o same założenia gry, jak czytamy w naszej encyklopedii: produkcja koncentruje się survivalu. Gracze podczas zabawy muszą dbać o mnóstwo spraw związanych z szeroko pojętym przetrwaniem. Mowa tutaj o takich czynnościach jak zbieranie zasobów, crafting, uprawianie roślin, zdobywanie doświadczenia, walka, budowa bazy itd. W większości przypadków gracze mogą ze sobą współpracować i wymieniać się doświadczeniem oraz zasobami.


Sprawdź także:
Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved

Premiera: 02 czerwca 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Ark: Survival Evolution to gra akacji koncentrująca się na wieloosobowej walce o przetrwanie w świecie dinozaurów. Za grę odpowiada studio Wildcard, a sam tytuł został pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   13:04, 06.07.2017
Wcześniej wydali DLC do nieukończonej gry więc podniesienie już teraz ceny wcale nie powinno dziwić.
0 kudosdabi132   @   20:58, 06.07.2017
Pytanie czy uporali się z optymalizacją, bo ta leżała gdy tytuł był w Early Access i potrafił dać w kość nawet mocniejszym konfiguracjom.