E3 '17: Wolfenstein 2: The New Colossus to ponad 3 godziny przerywników

W Wolfenstein 2: The New Colossus usłyszymy wielu aktorów, a scenki przerywnikowe pochłoną ponad 3 godziny.

@ 15.06.2017, 13:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

E3 '17: Wolfenstein 2: The New Colossus to ponad 3 godziny przerywników

Z trwających właśnie targów E3 2017 wciąż napływają do nas nowe informacje na temat różnych gier. Za sprawą redakcji PCGamesN dowiedzieliśmy się m.in. że Wolfenstein 2: The New Colossus zaoferuje rozbudowany wątek fabularny, na który składa się aż 3 godziny przerywników.

Wolfenstein 2: The New Colossus zapowiedziane zostało podczas konferencji firmy Bethesda na tegorocznych targach E3. Ujrzeliśmy wówczas fragmenty rozgrywki, a także ujęcia ze scenek przerywnikowych, za pomocą których deweloperzy opowiedzą nam przygotowany przez siebie scenariusz.

Scenariusz, który przekaże nam ponad setka członków obsady, a którego prezentacja pochłonie ponad 3 godziny.

"Fabuła jest super, super ambitna, jesteśmy bardzo dumni z tego, jak wszystko wyszło".

"Mamy ogromną obsadę [oraz tak wiele] przerywników - że jeśli chodzi o opowieść to bardzo, bardzo duże przedsięwzięcie. To coś, czego nie bylibyśmy się w stanie podjąć poprzednim razem, bo nie mieliśmy potrzebnego doświadczenia".

Premierę Wolfenstein 2: The New Colossus zaplanowano na 27 października, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?