E3 '17: Code Vein - pierwszy czysty gameplay

Kolejny ciekawy materiał z targów E3 2017, tym razem z gry Code Vein.

@ 15.06.2017, 14:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

E3 '17: Code Vein - pierwszy czysty gameplay

Bandai Namco opublikowało wreszcie pierwszy czysty gameplay, ukazujący grę Code Vein. Jak wynika z filmu, mamy do czynienia z projektem mocno inspirowanym cyklem Dark Souls. W pełni unikatowa jest w zasadzie tylko stylistyka.

Jak widać poniżej, deweloperzy zdecydowali się pokazać nam pojedynek z trzema przeciwnikami. Każdy niestety posługuje się dość podobnym schematem ataków, co sprawia, że starcia nie są jakoś szczególnie emocjonujące. Wypada jednak wziąć pod uwagę, że do premiery pozostało jeszcze niemało czasu.

"W produkcji gracz wciela się w wampira z zakonu Revenant, jednego z niewielu ocalałych po katastrofie, która zrujnowała znany świat. Wraz z podobnymi sobie, musi znaleźć odpowiedź na przyczynę kataklizmu oraz genezę swojego gatunku" - czytamy w opisie gry w naszej encyklopedii.

Debiut Code Vein zaplanowano na 2018 roku, a produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł po raz pierwszy zaprezentowano w kwietniu, a do tej pory otrzymaliśmy na jego temat sporo nowych informacji i materiałów. Są w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?