Wolfenstein III na pewno powstanie, może powstać też kolejne Dishonored

Bethesda ceni obie marki i szybko o nich raczej nie zapomni.

@ 14.09.2018, 14:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wolfenstein III na pewno powstanie, może powstać też kolejne Dishonored

Bethesda ma w swoim portfolio mnóstwo świetnych i wysoko ocenianych tytułów. Dwa z nich to Dishonored oraz Wolfenstein. Los tego pierwszego nie jest do końca pewny, ale jeśli chodzi o Wolfenstein, możemy spokojnie nastawić się na to, iż zagramy w część trzecią.

Kwestię kontynuacji wspomnianych marek poruszył szef marketingu oraz PR w korporacji, Pete Hines, rozmawiając z redakcją Metro. W przypadku Wolfensteina nie miał on żadnych wątpliwości, następna odsłona cyklu trafi do sprzedaży.

"Tak, pewnie. Absolutnie robimy Wolfenstein III. Powiedzieli na scenie, że robią sobie przerwę, aby to zrobić (Wolfenstein Youngblood - dop.red.), ale musimy wszyscy zobaczyć, jak się to kończy".

Redaktor prowadzący wywiad poruszył także sprawę Dishonored, a dokładniej tego, iż w tym momencie seria "odpoczywa". Hines powiedział wówczas, że w tym momencie studio Arkane, deweloperzy, chcą zająć się czymś innym. Nie oznacza to jednak, że Dishonored nigdy nie powróci.

"Nie przejmowałbym się tym zbyt bardzo. Arkane ma dwa studia, pracujące nad różnymi rzeczami. To nie różni się od tego, co powiedział Todd Howard, czyli: 'Zrobię Fallout, potem Starfield, a potem wrócę do TES6'. Nie powiedział, że nie zrobi kolejnego... jest tak: 'Mamy pomysł na inną rzecz, a tu mamy pomysł na kolejną inną rzecz'".

Czy to oznacza, że Dishonored III kiedyś powstanie? Nie wiadomo czy tak będzie ono zatytułowane, ale jest spora szansa, że wcześniej czy później do świata wykreowanego przez Arkane wrócimy - wielu graczy na pewno by sobie tego życzyło.


Sprawdź także:
Dishonored

Dishonored

Premiera: 09 października 2012
PC, PS3, XBOX 360

Dishonored to niecodzienna strzelanina, w produkcji której udział biorą dwie ważne postacie: Harvey Smith, człowiek odpowiedzialny za dwie pierwsze odsłony Deus Ex i Vikt...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:13, 14.09.2018
Kolejne Dishonored musi być dobrze przemyślane, bo szkoda będzie zepsuć tak dobrą markę.
0 kudosdabi132   @   16:15, 14.09.2018
W trzeciego Wolfensteina bym zagrał z miłą chęcią, podobnie jak w kolejne Dishonored, ale muszą ostrożnie te serie rozwijać żeby coś oferowały dla gracza, a nie były tylko odcinaniem kuponów od marki.
0 kudosfrycek88   @   09:07, 16.09.2018
Jak dla mnie w tych nowych Wolfensteinach za dużo skradania jest. Wolę Dooma i Serious Sama.
0 kudosdabi132   @   11:02, 16.09.2018
Cytat: frycek88
Jak dla mnie w tych nowych Wolfensteinach za dużo skradania jest.

Może i jest dużo skradania, ale jest to jakieś urozmaicenie rozgrywki biorąc pod uwagę ile mamy tytułów w których jesteśmy jednoosobową armią, gramy jak Rambo.