O cykl Wolfenstein mamy być spokojni, twierdzi szef marketingu w Bethesda

Z wypowiedzi Pete'a Hinesa wynika, że Wolfenstein III to kwestia czasu. Warto jednak pamiętać, że MachineGames, twórcy ostatnich odsłon Wolfenstein, pracują obecnie także nad projektem ze słynnym Indianą Jonesem.

@ 22.06.2021, 20:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

O cykl Wolfenstein mamy być spokojni, twierdzi szef marketingu w Bethesda

Wolfenstein od MachineGames to jedna z najlepszych serii shooterów ostatnich lat. Od premiery Wolfenstein II: The New Colossus minęło już jednak cztery lata, a gracze zaczęli się w związku z tym obawiać o ewentualną kontynuację. Głos w sprawie postanowił zabrać szef globalnego marketingu Bethesdy, Pete Hines. Powiedział on żebyśmy się nie obawiali o przyszłość serii.

"Jeśli chodzi o to, gdzie jesteśmy w przypadku Wolfenstein, a także każdej innej marki, z której niczego nie zapowiedzieliśmy, musimy dotrzeć do momentu, w którym będziemy w stanie powiedzieć coś więcej. Możecie być jednak spokojni, możecie też postawić mnie na czele ludzi, którzy chcieliby zobaczyć kolejną grę Wolfenstein", powiedział Hines w rozmowie z redakcją Gamespotu.

MachineGames pracuje obecnie nad grą w uniwersum Indiana Jones, choć z ostatnich doniesień wynika, że produkcja jest w "bardzo, bardzo, bardzo wczesnym" stadium produkcyjnym. Nie sposób powiedzieć niestety czy Wolfenstein III jest już opracowywany czy musimy uzbroić się w niemałe pokłady cierpliwości. Jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Was powiadamiać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosMgła   @   13:43, 23.06.2021
Jak mawia stare chińskie przysłowie: "jeżeli w czymś macza ręce Bethesda, to nie można być o to spokojnym".
0 kudospetrucci109   @   06:44, 24.06.2021
Byle tylko Todd Howard trzymał się od tego cyklu z daleka...