E3 '17: Bloodstained: Ritual of the Night - nowy zwiastun duchowego spadkobiercy cyklu Castlevania

Koji Igarashi, twórca cyklu Castlevania, dzieli się zwiastunem ze swojego kolejnego projektu.

@ 10.06.2017, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, psv, ps4, xbox one

Bloodstained: Ritual of the Night przez wielu uznawane jest za duchowego spadkobiercę cyklu Catlevania. Jeśli na nie czekacie, to w sieci właśnie pojawił się niedługi zwiastun je ukazujący - koniecznie rzućcie na niego okiem.

Nowy film promujący Bloodstained: Ritual of the Night przygotowany został ze względu na zbliżające się targi E3 2017. Za jego powstaniem, podobnie jak w przypadku samej gry, stoją firmy Inti Creates oraz 505 Games. Pierwsza jest producentem, druga natomiast zajmie się wydania przedsięwzięcia.

Jeśli chodzi o Bloodstained: Ritual of the Night, odpowiedzialny jest za nie słynny twórca cyklu Catlevania, Koji Igarashi. Także i tym razem przygotowuje on przedstawiciela gatunku action-adventure. Przemierzamy w nim pełne niebezpieczeństw lokacje, walczymy z napotkanymi oponentami i rozwiązujemy proste łamigłówki.

Zdecydowanie najwięcej uwagi poświęcono w grze starciom. Najtrudniejsze są te z bossami, albowiem wymagają precyzji oraz strategicznego podejścia. Szefowie są trudni i cwani. Potrafią nas też wyeliminować w zasadzie kilkoma ciosami.

Premierę Bloodstained: Ritual of the Night zaplanowano na 2018 rok. Gra trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, PlayStation 4, PlayStation Vita oraz Nintendo Switch. Na jej powstanie w maju i czerwcu 2015 roku zebrano 5,5 mln dolarów w ramach kampanii na Kickstarterze. Co ciekawe, deweloperzy chcieli tylko 500 tysięcy dolców!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?