Bloodstained: Ritual of the Night zadebiutuje w czerwcu

Firma 505 Games ogłosiła datę premiery Bloodstained: Ritual of the Night - metroidvania, duchowa spadkobierczyni marki Castlevania, na komputerach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 zadebiutuje 18 czerwca, a na Nintendo Switch 25.

@ 03.05.2019, 08:50
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

Wiele wody w Wiśle upłynęło, zanim mogliśmy poznać dokładną datę premiery Bloodstained: Ritual of the Night - dzieła będącego spadkobierczynią marki Castlevania, tworzonego pod wodzą wieloletniego producent głównych odsłon cyklu, Koji "IGA" Igarashiego. Wydawca gry, firma 505 Games, właśnie ogłosił, że do premiery Bloodstained dojdzie jeszcze w czerwcu!

Bloodstained: Ritual of the Night, które w 2015 roku zostało sfinansowane głównie przez fanów Igarashiego, marki Castlevania oraz rozgrywki w stylu metroidvanii, miało pierwotnie zadebiutować jeszcze w 2017, lecz zmiany w koncepcji, a także opóźnienia w produkcji spowodowały niemały poślizg. Koniec końców okazało się, że wersja na komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4 ukaże się 18 czerwca, zaś na Nintendo Switch - 25 dnia tego samego miesiąca!

Modyfikacje poczynione przez lata procesu produkcyjnego doskonale widać na poniższym materiale filmowym - zmianie uległa przede wszystkim szata graficzna. Deweloperzy odeszli od nieco komiksowego klimatu na rzecz nieco bardziej współczesnego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?