Bloodstained: Ritual of the Night - na Kickstarterze zebrano już ponad milion dolarów na duchowego spadkobiercę Castlevanii

Kilka dni temu informowaliśmy, że szykuje się zapowiedź nowej produkcji Koji Igarashiego - głównego producenta gier Castlevania Chronicles i Castlevania: Harmony of Despair.

@ 12.05.2015, 13:33
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps4, xbox one


Kilka dni temu informowaliśmy, że szykuje się zapowiedź nowej produkcji Koji Igarashiego - głównego producenta gier Castlevania Chronicles i Castlevania: Harmony of Despair. Okazało się, że to prawda i uznany twórca rozpoczął zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter na Bloodstained: Ritual of the Night.

Fani pokładają spore nadzieje w tym projekcie, gdyż w momencie pisania tej wiadomości wpłacono już ponad 1,2 mln dolarów, a deweloperzy potrzebowali zaledwie 500 tys. Oczywiście dodatkowa kasa przeznaczona zostanie na rozwój gry, ale po kolei.


Przede wszystkim produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC w 2017 roku. Natomiast podczas zabawy pokierujemy przeklętą kobietą Miriam, która budzi się po dziesięciu latach snu. Zamek w którym spała został opanowany przez demony, a sama dziewczyna nie za bardzo pamięta swoją przeszłość. Za całą sprawa stoi Gebel - postać z tą samą klątwą co Miriam, sprawiającą, że ciało częściowo zamienia się w kryształ. Naszym zadaniem będzie oczywiście dotarcie do złego gościa i rozprawienie się po drodze z mnóstwem przeciwników.

Tytuł będzie dwuwymiarową grą akcji, która najprościej porównać do klasycznych odsłon Castlevanii, jednak na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących rozgrywki. Czekamy zatem na dalsze konkrety, a kilka dodatkowych informacji znajdziecie na poniższym nagraniu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?