Bloodstained: Ritual of the Night (PC) - okladka

Bloodstained: Ritual of the Night (PC)

Premiera:
18 czerwca 2019
Premiera PL:
18 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bloodstained: Ritual of the Night (PC)
DevMat @ 19:54 12.05.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bloodstained: Ritual of the Night to duchowy spadkobierca serii Castlevania. Jej wykonania podjął się wieloletni producent głównych odsłon cyklu - Koji „IGA” Igarashi we współpracy ze studiem Inti Creates. Projekt został sfinansowany dzięki zbiórce na Kickstarterze.

Gracz wciela się w młodą sierotę imieniem Miriam. Budzi się ona po dziesięciu latach śpiączki, opętana klątwą alchemika. Jej choroba sprawia, że powoli ciało zaczyna zamieniać się w kryształ. Nie tracąc wiele czasu wyrusza w poszukiwaniu lekarstwa. Zadanie to jednak nie jest proste, bowiem zamek w którym się obudziła został opętany przez demony, które nie darzą nas sympatią. Ponadto na naszej drodze stanie stary przyjaciel Miriam - Gebel. Jego również dotknęła ta sama klątwa, jednak zmiany jakie zaszły w jego ciele są już nieodwracalne, a na domiar złego także i on stał się wrogo nastawiony do naszej bohaterki.

Mechanika zabawy to klasyczna gra platformowa, zrealizowana w technice 2,5D. Oznacza to, iż na naszej drodze roi się od wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw i pułapek. Ważnym elementem jest także eksploracja zamku, w którego zakątkach można znaleźć wiele przydatnych rzeczy.

Bloodstained: Ritual of the Night pozwala na tworzenie własnego ekwipunku, dzięki opcji rzemiosła. Niezbędne składniki pozyskujemy zabijając kolejne potwory. Nie zabrakło również elementów RPG, pozwalających chociażby na podnoszenie umiejętności naszej postaci.Całość zawiera dwie grywalne postacie, pozwalając graczowi toczenie rozgrywki w trybie kooperacji.

Screeny z Bloodstained: Ritual of the Night (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?