Final Fantasy VII Remake oraz Kingdom Hearts III zaliczą opóźnienie

Zarówno Final Fantasy VII Remake jak i Kingdom Hearts III nie pojawią się na rynku w tym roku. Może to jednak dobrze?

@ 24.04.2017, 19:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

W sieci pojawiły się informacje dotyczące sytuacji dwóch gier: Kingdom Hearts III oraz Final Fantasy VII Remake. Obie przygotowywane są przez Square Enix, które pragnie, aby były to kompletne doświadczenia i ukończone projekty, dlatego firma opóźnia daty premier obu wydawnictw.

Square Enix opublikowało informację dotyczącą kolejnych premier – wspomniane Final Fantasy VII Remake, Kingdom Hearts 3 oraz gra na licencji Marvela są datowane dopiero na „2018 lub później”.

Nie powinno być to jednakże zaskoczeniem. Od dłuższego czasu producenci wspomnianych tytułów zapowiadali, że potrzebują sporo czasu na dopracowanie trzeciej przygody z serii Kingdom Hearts i pierwszego odcinka przygód Clouda Strife'a. Mimo to wielu miłośników japońskiej sztuki RPG liczyło, że pod koniec roku zadebiutuje chociaż jeden z tytułów.

Na tegorocznych targach w Los Angeles pojawią się przedstawiciele Square Enix, którzy mogą pokazać nam nowe materiały z wspomnianych pozycji. Pamiętajmy jednak, że na zwiastunach pojawi się data „2018”.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?