Kingdom Hearts III (PS4) - okladka

Kingdom Hearts III (PS4)

Premiera:
25 stycznia 2019
Premiera PL:
29 stycznia 2019
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (4)

Opis Kingdom Hearts III (PS4)
DevMat @ 13:46 21.06.2013
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kingdom Hearts III to kontynuacja Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance i jednocześnie zakończenie historii przedstawionej w serii Kingdom Hearts. Jak w poprzednich częściach, to produkcja z gatunku jRPG i łączy w sobie elementy znane z twórczości Disneya oraz cyklu Final Fantasy. Za jej opracowanie odpowiada niezmiennie studio Square-Enix.

Głównymi bohaterami ponownie są Sora, Riku i Kairi. Zasadniczą osią fabularną jest natomiast ostateczne starce pomiędzy stronami światła i mroku oraz próba dostania się do tytułowego królestwa przez wskrzeszonego Xenarotha. Przedstawiona historia ostatecznie rozwiąże i wyjaśni niejasne do tej pory kwestie.

Machnika rozgrywki nie uległa zmianie. Całość obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a walki toczymy w trzyosobowych grupach. Naturalnie, każda postać ma odrębny wachlarz umiejętności.

Oprawa wizualna utrzymana jest w tradycyjnym, bajkowym klimacie. Dzięki mocy obliczeniowej konsol czwartej generacji grafika trzyma wysoki poziom.

Screeny z Kingdom Hearts III (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?