Zauważono Assassin’s Creed: Ezio Collection dla PS4 i Xboksa One

Remasterów ciąg dalszy. Tym razem krążą plotki na temat odświeżonej wersji przygód Ezio Auditore.

@ 18.08.2016, 16:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Zauważono Assassin’s Creed: Ezio Collection dla PS4 i Xboksa One

Ezio Auditore to główny bohater trzech części serii Assassin’s Creed, przez wielu uznawanych za najlepsze. Jak się okazuje, Ubisoft prawdopodobnie planuje je odświeżyć i opublikować w ramach konsol Xbox One i PlayStation 4.

Pakiet, o którym mowa zwie się Assassin’s Creed: Ezio Collection. W jego skład wchodzą trzy odsłony serii, a konkretnie Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Revelations oraz Assassin’s Creed Brotherhood. Zestaw zauważył jeden z użytkowników forum NeoGAF na stronie zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych grom w Korei.

Kolekcja przypisana była do platform Xbox One i PlayStation 4, ale niedługo po tym, jak została dostrzeżona, znikła z sieci. Na szczęście udało się złapać screena - widzicie go poniżej. Jeśli zestaw rzeczywiście istnieje, zadebiutuje najpewniej jeszcze tej jesieni. Z jednej strony, nie byłoby to wielkim zaskoczeniem. Z drugiej, Francuzi obiecywali, że seria Assassin's Creed odpuści sobie rok 2016.

Jakkolwiek by nie było, czekamy na oficjalne potwierdzenie. Gdy takowe się pojawi, nie omieszkamy się nim z Wami podzielić.


Sprawdź także:
Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Premiera: 04 marca 2010
PC, PS3, XBOX 360

Assasin's Creed II, jest drugą częścią świetnej gry akcji. W grze ponownie wcielamy się w tytułowego zabójcę, którym jest Ezio Auditore de Firenze, jednakże teraz działam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X