Zauważono Assassin’s Creed: Ezio Collection dla PS4 i Xboksa One

Remasterów ciąg dalszy. Tym razem krążą plotki na temat odświeżonej wersji przygód Ezio Auditore.

@ 18.08.2016, 16:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Ezio Auditore to główny bohater trzech części serii Assassin’s Creed, przez wielu uznawanych za najlepsze. Jak się okazuje, Ubisoft prawdopodobnie planuje je odświeżyć i opublikować w ramach konsol Xbox One i PlayStation 4.

Pakiet, o którym mowa zwie się Assassin’s Creed: Ezio Collection. W jego skład wchodzą trzy odsłony serii, a konkretnie Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Revelations oraz Assassin’s Creed Brotherhood. Zestaw zauważył jeden z użytkowników forum NeoGAF na stronie zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych grom w Korei.

Kolekcja przypisana była do platform Xbox One i PlayStation 4, ale niedługo po tym, jak została dostrzeżona, znikła z sieci. Na szczęście udało się złapać screena - widzicie go poniżej. Jeśli zestaw rzeczywiście istnieje, zadebiutuje najpewniej jeszcze tej jesieni. Z jednej strony, nie byłoby to wielkim zaskoczeniem. Z drugiej, Francuzi obiecywali, że seria Assassin's Creed odpuści sobie rok 2016.

Jakkolwiek by nie było, czekamy na oficjalne potwierdzenie. Gdy takowe się pojawi, nie omieszkamy się nim z Wami podzielić.


Sprawdź także:

Assassin's Creed II

Premiera: 04 marca 2010
PC, PS3, XBOX 360

Assasin's Creed II, jest drugą częścią świetnej gry akcji. W grze ponownie wcielamy się w tytułowego zabójcę, którym jest Ezio Auditore de Firenze, jednakże teraz działam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?