Ubisoft rozdaje Assassin's Creed II

Assassin's Creed II jest dostępne za darmo na platformie Uplay.

@ 14.04.2020, 19:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Ubisoft rozdaje Assassin's Creed II

Już teraz możecie pobrać darmową wersję gry Assassin's Creed II na Ubisoft Store. Promocja trwa do 17 kwietnia, zatem radzimy się pospieszyć.

Ubisoft dokłada cegiełkę do walki - w jakimś tam stopniu - z koronawirusem i oferuje kolejną darmową grę na swojej platformie Uplay. Wszystko po to, aby zatrzymać ludzi w domach i nie dopuścić do rozprzestrzeniania się epidemii. Dla graczy to wspaniała wiadomość, bowiem piszemy tutaj o prawdopodobnie najlepszej odsłonie całego cyklu.

Assassin's Creed II w listopadzie 2009 roku trafiło na konsole PlayStation 3 i Xboksa 360, zaś po kilku miesiącach odbyła się premiera na komputerach osobistych. Głównym bohaterem historii z "dwójki" jest Ezio Auditore da Firenze, który, podobnie jak protagonista pierwszej części, jest praprzodkiem Desmonda Milesa.

Trzeba przyznać, że gra faktycznie została bardzo dobrze przyjęta. Jej średnia ocen na Metacritic, biorąc pod uwagę wersję na PlayStation 3, to 91/100, zatem stosunkowo wysoko. Z kolei oceny samych użytkowników złożyły się na średnią ocen na poziomie 8.6.

Grę możecie pobrać z oficjalnej strony pod tym adresem.


Sprawdź także:
Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Premiera: 04 marca 2010
PC, PS3, XBOX 360

Assasin's Creed II, jest drugą częścią świetnej gry akcji. W grze ponownie wcielamy się w tytułowego zabójcę, którym jest Ezio Auditore de Firenze, jednakże teraz działam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosdabi132   @   21:26, 14.04.2020
Czy ktoś jeszcze nie ma tej gry w swojej kolekcji. Ah, bardzo przyjemnie wspominam trylogię Ezio. Szkoda, że Ubisoft zajechał tak genialną serie. Jedynka, i trzy części z charyzmatycznym mentorem to najlepsze gry opowiadające o Assassynach.
0 kudospetrucci109   @   23:59, 14.04.2020
Dwójka to jedyna część tej serii w którą grałem i powiem szczerze, że była tak okropnie nudna, że nie wziąłbym jej nawet gdyby za to płacili...