Darmowe Rayman Origins już dostępne

Ubisoft świętuje 30-lecie istnienia firmy. Kolejna darmowa gra już dostępna.

@ 18.08.2016, 15:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Darmowe Rayman Origins już dostępne

Jeśli macie ochotę na darmową grę, a przy okazji lubicie platformówki, to mamy wyśmienite wieści. Darmowy Rayman Origins jest już dostępny. Aby go pobrać, zerknijcie na tę stronę i postępujcie wedle rozpisanych tam instrukcji. Sprawa jest banalnie prosta, wystarczy w zasadzie posiadać konto w ramach Uplay.

Samo Rayman Origins to platformówka, w której przejmujemy kontrolę nad tytułowym Raymanem. Gra jest szybka i dynamiczna, a wszystkie poziomy opracowane zostały z pomysłem. Jeżeli przemawia do Was tego typu zabawa, koniecznie dodajcie produkcję do Waszej biblioteki.

Pamiętajcie też, że Origins to jedynie początek nowych przygód Raymana. Dalsze znajdziecie kupując Rayman Legends. Obie odsłony zyskały popularność wśród graczy, a także recenzentów. Z naszych tekstów wynika, iż są to platformówki prawie idealne.


Sprawdź także:
Rayman Origins

Rayman Origins

Premiera: 30 marca 2012
PS3, XBOX 360, WII, DS3, PSV, PC

Rayman Origins to nowa odsłona Raymana, która powraca do korzeni serii. W związku z tym mamy znowu dwuwymiarową grafikę oraz normalną rozgrywkę w kanonie oldskulowych pla...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?