Assassin’s Creed 2, Rayman Legends oraz Child of Light za darmo w Uplay

Spieszcie się jednak, albowiem gry dostępne są tylko przez kilka dni.

@ 03.05.2020, 11:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Assassin’s Creed 2, Rayman Legends oraz Child of Light za darmo w Uplay

W związku z pandemią koronawirusa, wielu wydawców postanowiło oddać w ręce graczy niektóre ze swoich hitów. Ubisoft, kontynuując dotychczasową politykę, ponownie przekazuje nam garść gier. Pobrać można je całkowicie za darmo, a jedynym wymogiem jest posiadanie zainstalowanego Uplay.

Na łamach sklepu Uplay pojawiły się darmowe wersje kilku świetnych gier ze stajni Ubisoftu. Są nimi między innymi Assassin’s Creed 2, Rayman Legends oraz Child of Light. Wszystkie pobierzecie wchodząc na oficjalną stronę inicjatywy albo odpalając klienta Uplay. Oferta jest ograniczona do 5 maja, więc pospieszcie się.

Co ciekawe, wymienione projekty nie są jedynymi, jakie możecie zgarnąć za darmo. Więcej dowiecie się korzystając z nadmienionej wcześniej platformy. Pamiętajcie tylko - co podkreślam ponownie - musicie się spieszyć.

Kończąc nadmienię, że Ubisoft zapowiedziało niedawno Assassin's Creed Valhalla, mające zadebiutować pod koniec bieżącego roku na PC i konsolach bieżącej oraz następnej generacji. Już 7 maja mamy zobaczyć pierwszy gameplay.


Sprawdź także:
Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Premiera: 04 marca 2010
PC, PS3, XBOX 360

Assasin's Creed II, jest drugą częścią świetnej gry akcji. W grze ponownie wcielamy się w tytułowego zabójcę, którym jest Ezio Auditore de Firenze, jednakże teraz działam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?