Dead Space dostępne w ramach EA Access

Xbox One wyraził gotowość do starcia z Necromorphami.

@ 05.04.2016, 14:46
xbox one

Dead Space dostępne w ramach EA Access

Electronic Arts zarzucić można wiele, ale koncern regularnie aktualizuje listę gier dostępnych w ramach usługi EA Access. Do puli oferowanych tytułów na Xboksie One, aktywnych dopiero po wykupieniu abonamentu, dołączył właśnie Dead Space. To drugi produkt w pakiecie wykorzystujący funkcję wstecznej kompatybilności z Xboksa 360.

Zbieg okoliczności sprawił, że Dead Space jest do połowy miesiąca dostępne także dla subskrybentów Xbox Live Gold. Głównym bohaterem tytułu jest inżynier o imieniu Isaac Clarke. Facet, wraz ze skromną grupą ludzi zmierza w stronę potężnego statku kosmicznego, zwanego USG Ishimura. Podczas jednej z misji, Ishimura nagle zrywa wszelką łączność z centrum dowodzenia. Zaniepokojone dowództwo postanawia wysłać małą ekspedycję badawczą i.. tego dowiecie się w naszej recenzji.


Sprawdź także:
Dead Space

Dead Space

Premiera: 24 października 2008
PS3, XBOX 360, PC, MOB

Dead Space to produkt korporacji Electronic Arts, która tym razem zajęła się gatunkiem survival horrorów - tutaj liczy się tylko przeżycie, a cel ten owocuje stawaniem w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?