Dead Space Remake ze świetnymi recenzjami!

Pojawiły się recenzje Dead Space Remake. Gra została odświeżona we wzorowy sposób!

@ 26.01.2023, 17:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Dead Space Remake ze świetnymi recenzjami!

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Dead Space Remake, czyli odświeżonej wersji świetnego horroru z 2008 roku. Tym razem Electronic Arts nie zawiodło oczekiwań graczy!

Potwierdzają to pierwsze recenzje, jakie pojawiły się właśnie w sieci. Recenzenci chwalą grę za niemal każdy element - tytuł został odświeżony w fantastyczny sposób. Oprawa wizualna to absolutny majstersztyk, który na niemal każdym kroku zachwyca oko gracza dziesiątkami szczegółów. Bardzo skutecznie odnowiono nieco skostniałe i nie zawsze dobrze działające mechaniki z oryginału, ale też dodano garść nowych i przemyślanych rozwiązań. Recenzenci są zgodni co do tego, że twórcom udało się wyeliminować większość niedociągnięć, jakie potrafiły irytować w pierwowzorze.

Dead Space Remake w wielu tekstach określany jest jako "gra kompletna" i "wzorowy remake". Nie trzeba chyba więc dodawać niczego więcej, szczególnie dla fanów oryginału. Na ten moment średnia na podstawie 36 recenzji na metacritic.com to 90/100 punktów.


Sprawdź także:
Dead Space

Dead Space

Premiera: 24 października 2008
PS3, XBOX 360, PC, MOB

Dead Space to produkt korporacji Electronic Arts, która tym razem zajęła się gatunkiem survival horrorów - tutaj liczy się tylko przeżycie, a cel ten owocuje stawaniem w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:04, 26.01.2023
EA nie zawiodło czy deweloperzy odpowiedzialni za Remake? ;p Kto wie czy EA nie chciało wcisnąć do gry multi i skrzynek xD