Dead Space Remake ze statusem gold. Gra czeka na premierę

Prace nad odświeżonym Dead Space zostały ukończone!

@ 16.12.2022, 12:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Dead Space Remake ze statusem gold. Gra czeka na premierę

Firma Electronic Arts poinformowała o zakończeniu głównych prac nad Dead Space Remake, w efekcie czego gra uzyskała status gold. W chwili obecnej deweloperzy skupią się więc na szlifowaniu ostatnich błędów, które zostaną załatane wraz z premierowym patchem.

Po niewątpliwym zawodzie, jakim okazało się ostatnio recenzowane The Callisto Protocol, oczekiwania wobec odświeżonego Dead Space poszybowały jeszcze bardziej w górę. Tymczasem twórcy, studio EA Motive, poinformowali o zakończeniu prac nad swoim dziełem!

Ta odbędzie się 27 stycznia 2023 roku na PC, PS5 oraz Xboksach Series S|X. 

Dead Space Remake to odświeżona wersja kultowego już horroru z 2008 roku. Nie jest to prosty remaster, ale pełnoprawny remake osadzony na zupełnie nowym silniku. Twórcy nie tylko znacząco usprawnili oprawę wizualną, ale wprowadzili też rozmaite poprawki do nieco skostniałego już gameplayu. Efekty tych prac zobaczymy już za niecałe 1.5 miesiąca.

Jeśli planujecie grać w Dead Space Remake na PC, zerknijcie na ujawnione wymagania sprzętowe.



Sprawdź także:
Dead Space

Dead Space

Premiera: 24 października 2008
PS3, XBOX 360, PC, MOB

Dead Space to produkt korporacji Electronic Arts, która tym razem zajęła się gatunkiem survival horrorów - tutaj liczy się tylko przeżycie, a cel ten owocuje stawaniem w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?