Far Cry 4 - z więzienia uciekniemy w styczniu

Ubisoft zdradził datę premiery najbliższego dodatku do gry Far Cry 4. Rozszerzenie zatytułowane Escape from Durgesh Prison wypuszczone zostanie 13 stycznia i jego tematem przewodnim będzie ucieczka z więzienia.

@ 18.12.2014, 21:43
Kamil "Klocu" Kloc
Nie pisze o sobie w trzeciej osobie.
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one


Ubisoft zdradził datę premiery najbliższego dodatku do gry Far Cry 4. Rozszerzenie zatytułowane Escape from Durgesh Prison wypuszczone zostanie 13 stycznia i jego tematem przewodnim będzie ucieczka z więzienia. Zadanie to może nie należeć do najłatwiejszych.

Bohaterowie Ajay i Hurk budzą się bez broni, są torturowani i zamknięci w więzieniu. Aby znaleźć drogę ucieczki, gracz będzie musiał ukończyć szereg wyzwań oraz odblokować umiejętności, które okażą się nieodzowne przy próbie opuszczenia niechcianego miejsca. Jednak haczyk tkwi w szczegółach. W przypadku śmierci kierowanej przez nas postaci misja odpalona zostanie od nowa. Jedno życie, jedna próba.

Spektakularnej ucieczki dokonamy zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza, jak i w zabawie kooperacyjnej. Nabywcy przepustki sezonowej otrzymają to DLC bez konieczności wydawania kolejnych pieniędzy, natomiast cała reszta zainteresowanych zmuszona będzie do wyskoczenia z 10 dolarów.

Sprawdź także:

Far Cry 4

Premiera: 18 listopada 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Far Cry 4 to kolejna odsłona niezwykle popularnej i lubianej serii pierwszoosobowych strzelanek. Za jej opracowanie odpowiada Ubisoft Montreal, a pomocnej ręki udzieliły ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   14:12, 19.12.2014
Na pewno nie zagram, bo już grę odsprzedałem. Ale dobrze że ktoś jeszcze ma tą grę więc nie powinno być źle.