Far Cry 4: Complete Edition nie wyjdzie na konsolę Xbox One

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że firma Ubisoft szykuje swoiste Game of the Year Edition dla Far Cry 4. W Edycji Kompletnej zapowiedziano szereg zmian i poprawek oraz dodanie Przepustki Sezonowej ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami DLC.

@ 08.05.2015, 09:21
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
xbox one

Far Cry 4: Complete Edition nie wyjdzie na konsolę Xbox One

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że firma Ubisoft szykuje swoiste Game of the Year Edition dla Far Cry 4. W Edycji Kompletnej zapowiedziano szereg zmian i poprawek oraz dodanie Przepustki Sezonowej ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami DLC. Pakiet zmierza na PlayStation 4 i PC.

Serwis Game Reactor dotarł do wypowiedzi jednego z producentów Far Cry 4, która jednoznacznie wskazuje, że to wydanie produkcji Ubisoftu nie ukaże się na konsoli Xbox One:

"Far Cry 4: Complete Edition ukaże się 19 czerwca 2015 roku na PlayStation 4 i PC tylko na terytorium EMEA [Europa, Bliski Wschód oraz Afryka - przyp. red.]. Nie mamy w planach wydania produktu na Xboksie One".

Rozszerzenia zawarte w ramach tytułu Far Cry 4: Complete Edition to: The Syringe, Escape from Durgesh Prison, The Hurk Deluxe Pack, Overrun oraz Valley of the Yetis. Premiera zestawu przewidziana została na 19 czerwca tego roku na PC oraz PlayStation 4.

Sprawdź także:
Far Cry 4

Far Cry 4

Premiera: 18 listopada 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Far Cry 4 to kolejna odsłona niezwykle popularnej i lubianej serii pierwszoosobowych strzelanek. Za jej opracowanie odpowiada Ubisoft Montreal, a pomocnej ręki udzieliły ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:23, 08.05.2015
I dobrze bo też bym nie chciał tej gry na tą konsolę Szczęśliwy, w ogóle jak mają wydać FC 5 takie samo jak FC4 to niech sobie darują po prostu, bo FC4 pokazał o wiele niższy poziom od FC3.