E3 '14: Zapowiedź kontynuacji Tomb Raidera coraz bardziej prawdopodobna

Przed kilkoma dniami miałem dla Was listę gier, które chciałbym zobaczyć podczas tegorocznych targów E3.

@ 09.06.2014, 11:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, psv, ps4, xbox one


Przed kilkoma dniami miałem dla Was listę gier, które chciałbym zobaczyć podczas tegorocznych targów E3. Jednym z tytułów była kontynuacja serii Tomb Raider, która stała się właśnie bardziej prawdopodobna ze względu na działania Square Enix.

Wspomniana firma zarejestrowała podczas minionego już weekendu dwie interesujące domeny. Pierwsza z nich to RiseOfTheTombRaider.com, wskazująca na istnienie kolejnej części sagi. Druga domena to natomiast LaraCroftAndTheTempleOfOsiris.com, co mogłoby dawać do zrozumienia, iż deweloper szykuje sequel Lara Croft and the Guardian of Light. Obie domeny związane są ze Square Enix, a to oznacza, że coś może być na rzeczy.

Potwierdzenia oczywiście nie mamy, ale jest szansa na takowe podczas rozpoczynających się już dzisiaj targów E3. Być może wówczas wydawca zaprezentuje jakąś krótką zajawkę tytułu, bo na nic dłuższego raczej nie można liczyć. Zbyt wcześnie aby oczekiwać zwiastuna z rozgrywką, prawda?

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKreTsky   @   12:06, 09.06.2014
Chętnie bym zagrał w nowego TR. Fajnie gdyby oficjalnie zapowiedzieli.
0 kudosFox46   @   12:19, 09.06.2014
Po udanej jedynce oby dwójki nie skopali też myślę że wyjdzie dwójka, ale ciekawe jakie zmiany wniesie.
0 kudospawelecki96   @   16:15, 09.06.2014
Kontynuacja "dużego" Tomb Raidera by się przydała, a z tym izometrycznym niech sobie robią, co chcą Dumny Grałem kiedyś i nie bardzo mnie przekonuje Lara w takiej formie.