E3 '14: Square Enix zapowiada Lara Croft and the Temple of Osiris

Jeśli przed blisko czterema laty graliście w Lara Croft and the Guardian of Light i tytuł Wam się spodobał, to mamy bardzo dobre wieści.

@ 09.06.2014, 23:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one


Jeśli przed blisko czterema laty graliście w Lara Croft and the Guardian of Light i tytuł Wam się spodobał, to mamy bardzo dobre wieści. Square Enix zapowiedziało bowiem przed momentem kontynuację projektu, zatytułowaną Lara Croft and the Temple of Osiris.

Jako że mamy do czynienia z sequelem, założenia rozgrywki są identyczne, jak wcześniej. Głównego bohatera (pannę Croft) kontrolujemy, obserwując jego poczynania z kamery izometrycznej, zawieszonej ponad głową. Biegamy, strzelamy, rozwiązujemy łamigłówki, a wszystko w tytułowej Świątyni Ozyrysa. Co ciekawe, twórcy udostępniają grającym czteroosobowy tryb współpracy, w którym większa grupa szarpiących może wspólnie zetrzeć się z przeciwnościami.

Daty premiery, ani platform sprzętowych niestety w tym momencie nie znamy. Ale zachęcam do zerknięcia na poniższy zwiastun, wygląda bardzo dobrze i zapowiada więcej tego samego, co mnie osobiście jak najbardziej odpowiada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   01:20, 10.06.2014
Czekam bo TR 2013 było bardzo udane, mam nadzieje że tego nie schrzanią. Widać będzie nieco zimniej.