id Software pracuje nad trzecim, nieujawnionym jeszcze projektem!

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że studio id Software nie będzie już tworzyć gier dla firmy Electronic Arts.

@ 01.07.2009, 18:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360

id Software pracuje nad trzecim, nieujawnionym jeszcze projektem!

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że studio id Software nie będzie już tworzyć gier dla firmy Electronic Arts. Później dowiedzieliśmy się, że impreza QuakeCon zostanie przeniesiona w inne miejsce.

Dzisiaj natomiast Pete Hines - wice prezydent marketingu w firmie Bethesda Softworks - powiedział, że id Software podzielone zostało na trzy ekipy, a każda z nich zajmuje się odrębnym projektem.

"Chcieli zacząć tworzyć trzecią ekipę, a rezultatem niedawno podpisanej umowy jest taka właśnie możliwość. Mogą to zrobić znacznie szybciej niż wcześniej i przy wykorzystaniu dodatkowych środków."

"Spodziewamy się, że id będzie robić to co zawsze robiło. Włączając to projekty, nad którymi aktualnie pracują" - dodaje Hines.

Niestety Pete nie zdradził nad czym dokładnie pracuje id Software. Biorąc pod uwagę ich obecne projekty czyli Doom 4 oraz Rage, możemy się spodziewać zupełnie nowej marki.

Na koniec dodam jeszcze, że ekipa z id Software wspiera także studio Raven podczas produkcji gry Wolfenstein.

Sprawdź także:
RAGE

RAGE

Premiera: 04 października 2011
PC, PS3, XBOX 360

RAGE to gra stworzona przez firmę Id Software, która swoim klimatem nawiązuje do słynnego filmu "Mad Max". Program w przeciwieństwie do innych produkcji wspomnianej firmy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?