S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (Xbox One) - okladka

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (Xbox One)

Premiera:
06 marca 2024
Premiera PL:
06 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (Xbox One)
Materdea @ 19:47 15.03.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 45h 9min

+ czaswięcej

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci to trzecia część popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek, których akcja rozgrywa się na terenie postapokaliptycznego świata; dzieło stanowi kontynuację pierwowzoru z 2007 roku: S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Za produkcję odpowiada ukraińskie studio GSC Game World.

Fabuła S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci rozgrywa się zaraz po zakończeniu zdarzeń z Cienia Czarnobyla. Sytuacja ze Striełokiem i stalkerami wymknęła się spod kontroli, a ukraiński rząd domaga się wkroczenia wojska: tak rozpoczyna się operacja Fairway w celu przejęcia kontroli nad Zoną. Zgodnie z planem, pierwsza grupa prowadzi powietrzne zwiady nad terytorium w celu zlokalizowania pola anomalii. Następnie korzystając z wysłanych instrukcji z powietrza, zostają rzucone na ten obszar siły zbrojne. Pomimo gruntownych przygotowań, misja kończy się niepowodzeniem. W celu zbadania całej sytuacji, Służby Bezpieczeństwa Ukrainy wysyłają na to miejsce swojego agenta do spaw specjalnych: Alexandra Degtyareva, czyli agent Ukraińskiej Agencji Ochrony i jednocześnie naszego protagonisty.

Rozgrywka S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci to pierwszoosobowa strzelanka (FPS) pierwszej wody, kontynuująca rozwiązania z pierwszej części cyklu: gracz jest sam jak palec w otwartym świecie, po brzegi wypełnionym wrogimi członkami konkurujących frakcji oraz mutantów. Produkcja oferuje całkiem nową historię, cechy specjalne oraz rozszerzony system questów. Poza tym wnosi dotąd niespotykane potwory: chimerę i burera oraz całkiem zmodyfikowane zachowanie i umiejętności dla pozostałych kreatur. Zew Prypeci wprowadza również mechanikę losowych emisji, które od tej pory mogą cię zaskoczyć w dowolnym momencie gry.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?