S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (PC)

ObserwujMam (270)Gram (121)Ukończone (114)Kupię (46)

Kody do S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (PC)


bigboy177 @ 14:40 09.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Standardowych kodów do gry STALKER: Zew Prypeci niestety nie ma, a w związku z tym, jeśli potrzebujesz pomocy podczas przechodzenia produkcji, możesz skorzystać z trainerów, które udało nam się zebrać w dziale plików. Pobierzesz je oczywiście całkowicie za darmo, potrzebujesz być jedynie zalogowanym w portalu.

Poniżej prezentuję natomiast garść podpowiedzi, dzięki którym ułatwisz sobie nieco zabawę. Jeśli sam także miałbyś jakąś ciekawą podpowiedź, to pisz proszę w komentarzach poniżej. Zaktualizujemy wówczas niniejszą listę.


Łatwe pieniądze:

Kiedy zaprzyjaźnisz się z technikami, możesz naprawiać przedmioty taniej. Wszystko, co uda Ci się zebrać (broń oraz różne przedmioty) możesz najpierw naprawić, a później rozłożyć na czynniki pierwsze (lunety, tłumiki itd.). W przypadku spluw warto też rozładować amunicję i wszystko sprzedać osobno. Dzięki temu zdobędziesz spore sumki pieniędzy.


Snajperka Vintar BC:

Zaraz po tym, jak rozpoczniesz grę, idź na spalone gospodarstwo rolne. Znajduje się tam spalony kawałek drewna oparty o ścianę zniszczonego budynku po prawej stronie. Wejdź po nim do góry, a następnie idź po dachach po lewej stronie, na najodleglejszym budynku znajdziesz snajperkę.


Detektor Velez:

Kiedy zaczniesz grę, spróbuj możliwie jak najszybciej zdobyć 6000 RU. Idź na spalone gospodarstwo rolne i zdobądź wspomnianą przed momentem snajperkę Vintar. Następnie idź do pilota w Skadovsku i poproś go aby wziął Cię do Yanova. Gdy tam będziesz idź do Kopachy. Jest tu około ośmiu zombie. Idź na tyły budynku i wyeliminuj je z użyciem snajperki. Z przodu domu jest dźwig, wejdź do środka, a znajdziesz detektor Valez. Wróć do pilota i wróć Skadoska. Będzie Ci teraz znacznie łatwiej znajdować artefakty i pozyskiwać pieniądze na lepsze wyposażenie.


Antybiotyki:

Kiedy pierwszy raz przechodzisz przez leżę Krwiopijców (Bloodsucker's Lair) z Grouse, wyjdziesz na zewnątrz przez tunel. Jeśli pójdziesz tunelem w przeciwnym kierunku, znajdziesz lekarstwa, które będą pierwszymi, jakie możesz zdobyć. Pomogą Ci wytrzymać w złych warunkach (weź trzy antybiotyki, aby być odpornym). Możesz je zdobyć także w jaskini na północnym wschodzie spalonego gospodarstwa rolnego.


Zestrzelony UAV:

W północno-zachodnim zakątku mapy Jupitera znajdziesz rozbite UAV w kraterze. Możesz zabrać zawartość komputera, a Nitro ją dla Ciebie odkoduje. Daje Ci to lokacje trzech miejsc, w których znajdują się notki Streloka, a które są konieczne do zdobycia osiągnięcia Keeper of Secrets. Dzięki nim zdobędziesz też SGI5K Streloka, będące najlepszym karabinkiem w grze, ponieważ jest w stanie korzystać z tłumika, m203 oraz z wszystkich modeli lunety Susat.


Odporność na emisje:

Jeśli przeżyjesz trzy emisje, to będąc zdrowym będziesz w stanie przetrwać emisje bez korzystania z antybiotyków, ze względu na efekt powstały po korzystaniu z lekarstw.


Zabijanie Krwiopijców:

Kiedy atakują cię Krwiopijcy, możesz spróbować od nich uciec. Kiedy po chwili się obrócisz, pokraki mogą iść w jednej linii, co ułatwi Ci ich zdjęcie.

Screeny z S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosnikalij   @   20:42, 12.03.2014
Bardzo ciekawe i trafne podpowiedzi- jestem od lat fanem tej serii, a o pewnych szczegółach zupełnie nie wiedziałem- dzięki.