Destiny (Xbox One) - okladka

Destiny (Xbox One)

Premiera:
09 września 2014
Premiera PL:
09 września 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Destiny (Xbox One)
DevMat @ 08:13 22.05.2013

Śr. długość gry: 34h 15min

+ czaswięcej

Destiny to kolejny projekt utalentowanych deweloperów ze studia Bungie, czyli ojców serii Halo. Tytuł jest strzelanką osadzoną w uniwersum science fiction.

Akcja gry rozgrywa się około roku 2700. Ziemia to teraz ruiny dawnego imperium ludzkiego. Ostatnie miasto jakie nadaje się do zamieszkania to Last City. To właśnie tam przebywają wszyscy ocaleli. Szczątków dawnej cywilizacji broni tajemniczy Traveler - ogromny statek kosmiczny, rozmiarami przypominający księżyc. Nikt nie zdaje sobie sprawy skąd przybył i jaka jest jego prawdziwa misja. Na domiar złego okazuje się, że obcy pragną na dobre pogrzebać naszą planetę.

Podczas zabawy sporo czasu poświęcimy na eksplorację świata gry. Wielką rolę odgrywają tutaj także opcje społecznościowe, oraz wspólna zabawa ze znajomymi. Pod wieloma względami jest to gra typu MMO, tyle, że istnieje w niej także normalna kampania single player. Nasze poczynania jednak mają istotny wpływ na wygląd świata i wiążą się z bytem innych graczy.

Dostępne są różne tryby zabawy, w tym kooperacja i versus. Walki odbywają się na kilku planetach wchodzących w skład Układu Słonecznego.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Destiny (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?