Destiny (PS4) - okladka

Destiny (PS4)

Premiera:
09 września 2014
Premiera PL:
09 września 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (6)Ukończone (3)Kupię (3)

Opis Destiny (PS4)
DevMat @ 19:53 22.02.2013

Śr. długość gry: 34h 15min

+ czaswięcej

Destiny to kolejny projekt utalentowanych deweloperów ze studia Bungie, czyli ojców serii Halo. Tytuł jest strzelanką osadzoną w uniwersum science fiction.

Akcja gry rozgrywa się około roku 2700. Ziemia to teraz ruiny dawnego imperium ludzkiego. Ostatnie miasto jakie nadaje się do zamieszkania to Last City. To właśnie tam przebywają wszyscy ocaleli. Szczątków dawnej cywilizacji broni tajemniczy Traveler - ogromny statek kosmiczny, rozmiarami przypominający księżyc. Nikt nie zdaje sobie sprawy skąd przybył i jaka jest jego prawdziwa misja. Na domiar złego okazuje się, że obcy pragną na dobre pogrzebać naszą planetę.

Podczas zabawy sporo czasu poświęcimy na eksplorację świata gry. Wielką rolę odgrywają tutaj także opcje społecznościowe, oraz wspólna zabawa ze znajomymi. Pod wieloma względami jest to gra typu MMO, tyle, że istnieje w niej także normalna kampania single player. Nasze poczynania jednak mają istotny wpływ na wygląd świata i wiążą się z bytem innych graczy.

Dostępne są różne tryby zabawy, w tym kooperacja i versus. Walki odbywają się na kilku planetach wchodzących w skład Układu Słonecznego.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Destiny (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   12:01, 01.04.2013
Nowy projekt studia Bungie ponownie będzie przedstawicielem gatunku science fiction. Stara miłość nie rdzewieje.
0 kudosMixo2031   @   22:01, 03.03.2015
Powiem szczerze, że Destiny na początku bardzo mnie wciągnęło. Każda misja wydawała się zróżnicowana, tak samo jak bronie. Najlepsze wydawały się misje w co-opie, kiedy razem z dwoma towarzyszami trzeba było przejść przez poziomy z różnego rodzaju przeciwnikami.
Jednak po ukończeniu ostatniej misji już mnie to tak nie ciągnęło. Czasem rozgrywam różnego rodzaju mecze z różnymi graczami, ale raczej rzadko. Nie oznacza to jednak, że gra jest przeciętna. Jest to porządna gra godna polecenia, szczególnie dla fanów gier science-fiction.