Destiny 3 w 2020 roku?

Tak twierdzi firma analityczna Cowen and Company.

@ 11.01.2019, 17:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Destiny 3 w 2020 roku?

Sieć obiegła wczoraj dość zaskakująca informacja, dotycząca rozstania firm Activision i Bungie. W rezultacie marka Destiny przekazana zostanie do drugiego z wymienionych podmiotów i studio na własną rękę będzie ją dalej rozwijać.

W nawiązaniu do powyższego, firma analityczna Cowen and Company przewiduje, że Destiny 3 otrzymamy już w przyszłym roku. W tym momencie oczywiście nie wiadomo w jaki sposób wyglądać będzie "trójka" i czy twórcy odejdą od rozwiązań, które drażniły graczy, ale jak tylko pojawią się jakiekolwiek konkrety, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Idąc dalej, pracownicy Cowen and Company uważają, że rozstanie Activision i Bungie było wynikiem tego, że studio nie było w stanie co dwa lata przygotować kolejnej odsłony Destiny, a ponadto nie opracowało monetyzacji zapewniającej ciągłe źródło pieniędzy. Teraz Bungie będzie musiało przemyśleć wszystko, co wyjść może Destiny na lepsze.

"Sądzimy, że ta decyzja prawdopodobnie będzie dobra dla Destiny, jako marki, ponieważ uważamy, że posiadanie dwóch głównych kucharzy o odmiennych poglądach odpowiedzialne jest za problemy, jakie powstały w procesie budowania gry".

"Destiny to godna pochwały próba w wykonaniu Activision, mająca stworzyć kolejną istotną na rynku markę, tyle że niestety nie wyszło to tak, jak tego oczekiwali (ponownie problematyczne okazało się stworzenie biznesu opartego na usłudze)".

Oczywiście Destiny 3 to wciąż odległy temat. Bungie na razie skupia się na Destiny 2 oraz jego wsparciu popremierowym. Kolejne aktualizacje planowane są jeszcze przez dłuższy czas.


Sprawdź także:
Destiny

Destiny

Premiera: 09 września 2014
PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Destiny to kolejny projekt utalentowanych deweloperów ze studia Bungie, czyli ojców serii Halo. Tytuł jest strzelanką osadzoną w uniwersum science fiction. Akcja gry r...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   20:37, 11.01.2019
A mieli wspierać Destiny 2 latami i co? Gówno wyszło jak zwykle zakłamane molochy...
0 kudosTheCerbis   @   21:12, 11.01.2019
Bo minął dopiero ponad rok...? Gdzie jest info, że gra nie będzie wspierana?