Tomb Raider I-III Remastered (Xbox X/S) - okladka

Tomb Raider I-III Remastered (Xbox X/S)

Premiera:
14 lutego 2024
Premiera PL:
14 lutego 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tomb Raider I-III Remastered (Xbox X/S)
Kawira @ 11:59 01.02.2024
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tomb Raider I-III Remastered to kompilacja odświeżonych trzech pierwszych pozycji z popularnej serii przygodowych gier akcji, które oryginalnie ukazywały się w latach od 1996 do 1998 roku. Za projekt odpowiada firma Aspyr zajmujące się remasterami gier takich jak Mafia III, Call of Duty: Modern Warfare 2 czy Sid Meier's Civilization V.

Fabuła Tomb Raider pozwala wcielić się w ikoniczną już postać archeolożki o imieniu Lara Croft. W pierwszej odsłonie protagonistka, trafia do Peru - wszystko w celu odnalezienia artefaktu o nazwie Scion. Za sukcesem idzie jednak zawiść i chęć kradzieży potężnego przedmiotu, przez co Lara rusza za większą intrygą po kolejnych miejscach na mapie świata. Tomb Raider II to ekspedycja do Chin i odkrycie styletu Xian, zaś Tomb Raider III to m.in. Londyn i Stany Zjednoczone, gdzie Croftówna tropi niebywały przedmiot wykonany z fragmentów meteorytu.

Rozgrywka Tomb Raider I-III Remastered stawia na oryginalne rozwiązania - gra utrzymana jest w ówczesnej stylistyce przygodowych gier akcji, w których wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Ruszamy po kolejnych zamkniętych lokacjach, po drodze rozwiązują okazjonalne zagadki środowiskowe i eliminując przeciwności losy - robimy to m.in. za pomocą posiadanych dwóch pistoletów. Ta edycja stawia na wizualne poprawki: wymienia model głównej bohaterki, podbija i odtwarza tekstury oraz rozdzielczość do obecnych standardów.

Na zestaw Tomb Raider I-III Remastered składają się:

Screeny z Tomb Raider I-III Remastered (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?