Tomb Raider: Unfinished Business (PC) - okladka

Tomb Raider: Unfinished Business (PC)

Premiera:
31 grudnia 1998
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (1)Ukończone (5)Kupię (2)

Opis Tomb Raider: Unfinished Business (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 2h 42min

+ czaswięcej

W tym dodatku do części pierwszej przygód słynnej bohaterki powracamy do świątyń Egiptu i grobowców, a także trafiamy do legendarnego miasta - Atlantydy. Rozszerzenie oferuje cztery nowe poziomy, uzupełniające podstawkę. Wraz z tą ostatnią, Unfinished Business tworzy edycję znaną także jako Tomb Raider: Gold.


Wkład w encyklopedię mieli:   jambamamba,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Tomb Raider: Unfinished Business (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   23:59, 20.08.2017
Mam już za sobą 2 levele, a w przypadku tego rozszerzenia to połowa gry. Lata temu wygłodniałym fanom Tomb Raidera musiała cieknąć ślinka na myśl o dodatkowych poziomach, ale dzisiaj byłoby to potraktowane jako zwykłe odcinanie kuponów. Mission pack nie zabiera nas w żadne nowe lokacje, recyklując te z podstawowej gry, jeszcze bardziej je gmatwając i wypełniając większą ilością przeciwników. Nie ma żadnego tła fabularnego - kompletnie nic, co by usprawiedliwiało rotację etapów i obecność Lary w już odwiedzonych (a nawet już zrujnowanych...!) miejscówkach.
Wątpię, by moje zdanie uległo zmianie w dalszej połowie rozszerzenia. Mam tylko nadzieję, że nie stracę w nim za dużo czasu i nerwów.

EDIT: Ukończone. Do samego finału nie zmieniło się nic - dalej znajome poziomy i sporo przeciwników. Ponoć te levele dorzucono w edycji Gold, a potem udostępniono za darmo do pobrania. Nie dziwię się, bo nie mają startu do podstawki.