Tomb Raider I-III Remastered zbiera świetne oceny

Tomb Raider I-III Remastered debiutuje i zbiera pierwsze oceny.

@ 14.02.2024, 14:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tomb Raider I-III Remastered zbiera świetne oceny

W sieci pojawiły się pierwsze oceny debiutującego Tomb Raider I-III Remastered, które możecie nabyć na komputerach osobistych oraz konsolach stacjonarnych.

Na stronie Metacritic, która zbiera oceny redakcji z całego świata, odświeżone trzy pierwsze przygody Lary Croft, mogą pochwalić się średnią na poziomie 79 punktów na 100 możliwych. Z kolei wybrane oceny konkretnych redakcji to:

  • Dexerto – 5/5
  • COGConnected – 90/100
  • Cubed3 – 9/10
  • GamingTrend – 85/100
  • Push Square – 8/10
  • PCGamer – 78/100
  • HobbyConsolas – 77/100
  • God is a Geek – 7/10

Odświeżone wersje Tomb Raider, Tomb Raider II oraz Tomb Raider III to świetna okazja, aby ponownie powrócić do znanych miejscówek. Tym razem z lepszą oprawą, bardziej sugestywnym oświetleniem i sterowaniem dopasowanym do dzisiejszych standardów.


Sprawdź także:
Tomb Raider I-III Remastered

Tomb Raider I-III Remastered

Premiera: 14 lutego 2024
XBOX ONE, SWITCH, XBOX X/S, PC, PS4, PS5

Tomb Raider I-III Remastered to kompilacja odświeżonych trzech pierwszych pozycji z popularnej serii przygodowych gier akcji, które oryginalnie ukazywały się w latach od ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:25, 14.02.2024
Pewno jakieś sentymentalne dziadki wystawiały te oceny, zobaczyły odświeżony biust Larci i pełny odlot, przypomniała im się młodość. Pokręcony A czytałam gdzieś że Crystal Dynamics się tłumaczy z pewnych rzeczy które pozostawili w tych grach bez zmian i które mogą się komuś nie podobać. Z tego co zrozumiałam to chodzi o poprawność polityczną która wtedy nie była chyba aż tak rygorystyczna. Nie wiem jednak cóż takiego może być w tych grach kontroweryjnego. Zdziwiony Do żadnej z tych trzech części nie podchodziłam więc chętnie to sprawdzę. Uśmiech