Tomb Raider II: The Golden Mask (PC) - okladka

Tomb Raider II: The Golden Mask (PC)

Premiera:
15 czerwca 1999
Premiera PL:
15 września 1999
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (47)Gram (4)Ukończone (14)Kupię (1)

Opis Tomb Raider II: The Golden Mask (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 54min

+ czaswięcej

Golden Mask jest dodatkiem do sequela przygód Lary Croft, którą mogliśmy poznać w roku 1996 w czasie poszukiwania Scionu. W omawianym programie nadrzędnym celem jest odnalezienie tytułowej złotej maski. Rozszerzenie dodaje nowe cztery poziomy przepełnione zagadkami i skrywanym niebezpieczeństwem.

Akcja rzuca nas na teren opuszczonych kopalń na Alasce, gdzie prawdopodobnie znajduje się mistyczna złota maska Tornaruska dająca nieziemską moc. Lara nie będzie jednak walczyć tylko z naturą. Nie tylko ona chce zdobyć cenny artefakt, ale także ci "źli" dążący do zawładnięcia nad światem. Bohaterka musi za wszelką cenę im w tym przeszkodzić.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Tomb Raider II: The Golden Mask (PC)
Screeny z Tomb Raider II: The Golden Mask (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   00:40, 19.09.2017
Ukończyłem dzisiaj 4 podstawowe etapy składające się na ten dodatek - został mi ostatni, niepowiązany z nimi bonusowy, odblokowywany w zamian za znalezienie wszystkich sekretów.

The Golden Mask przypadło mi do gustu znacznie bardziej, niż nadprogramowe etapy do jedynki - tutaj mają jakąś tam pseudo-fabułę (Lara poszukuje tytułowej Złotej Maski), choć nadal nie uświadczymy filmowych przerywników. Nie ma też nowych przeciwników, bo mission pack recykluje nawet bossów, co jest dość kiepskie. Poziomy oczywiście jeszcze bardziej zagmatwano, co momentami wypada nawet absurdalnie, gdy człowiek chwilę się zatrzyma i pomyśli... Niemniej po zaliczeniu ostatniego etapu będę mógł przegryźć sobie serię pożyczonym Uncharted 4 (konsola właśnie pobiera patche) i wziąć się za trójkę. Lucas twierdził w innym temacie, że jest najtrudniejsza ze starych Tomb Raiderów, ale nie takie rzeczy już kończyłem. ;)

EDIT: Bonusowy etap za mną. Nie zaglądałem do Wiki, ale to raczej sen Lary - w końcu etapy oniryczne nie są niczym nowym w grach. W każdym razie cieszę się, że udało mi się zobaczyć, sprawdzić, a przede wszystkim przejść każdy etap.