Bayonetta (PS4) - okladka

Bayonetta (PS4)

Premiera:
18 lutego 2020
Premiera PL:
18 grudnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bayonetta (PS4)
Materdea @ 09:50 24.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 14h 57min

+ czaswięcej

Bayonetta to przygodowa gra akcji z elementami platformowo-zręcznościowymi wyprodukowana przez studio PlatinumGames, znane z m.in. futurystycznej strzelanki Vanquish. W grze wcielamy się w postać tytułowej wiedźmy, walczącej z potworami przebranymi za aniołów.

W Bayonetta wcielamy się w postać tytułowej wiedźmy, która budzi się po pięciu wiekach snu w fikcyjnym miasteczku na terenie Europy. Okazuje się, że równowaga pomiędzy piekłem a niebem została zachwiana, a bohaterka doznała amnezji. Ściąga jednak na siebie liczne zastępy anielskich wysłanników z uwagi na posiadanie niezwykle cennego artefaktu. naszym zadaniem jest próba odszukania zagubionych wspomnień oraz przywrócenie równowagi pomiędzy wymiarami.

Na podorędziu bohaterka posiada niezwykle urozmaicony arsenał broni palnej oraz białej. Od noży i katan, przez pistolety, shotguny, kończąc na bardziej wymyślnych wariacjach. W grze pojawia się też spowolnienie czasu. Poza konwencjonalną bronią do walki używamy również długich włosów bohaterki. Ciekawostką jest także zbroja naszej wiedźmy – przy otrzymywaniu potężniejszych ataków poszczególne jej części odpadają, mogąc pozostawić naszą bohaterkę nagą.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Bayonetta (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?