MediEvil (PS4) - okladka

MediEvil (PS4)

Premiera:
25 października 2019
Premiera PL:
25 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis MediEvil (PS4)
Kawira @ 10:55 15.05.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 11h 42min

+ czaswięcej

MediEvil Remake to odświeżenie kultowej przygodowej gry akcji z 1998 roku - tytuł ukazał się wówczas jako tytuł ekskluzywny konsoli PlayStation. Tytuł łączący elementy przygodowe, zręcznościowe oraz platformowe powrócił na PlayStation 4 totalnie przebudowany, z nowym systemem rozgrywki oraz współczesną grafiką. Za odrestaurowanie produkcji odpowiada studio Other Ocean Interactive.

Główny bohater MediEvil to Daniel Fortesque. Postać jest nieboszczykiem i spoczywa w krypcie pod pewnym zamkiem. Po 100 latach zły czarnoksiężnik Zarok powraca i niefortunnie, za pomocą magii, budzi Sir Daniela. Rycerz postanawia zmazać blamaż związany ze śmiercią podczas rajdu na Gallowmere i zemścić się na zabójcach.

W MediEvil rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej, podobnie jak miało to miejsce w oryginale. Gameplay wymaga od nas przechodzenia kolejnych poziomów, unicestwiając wrogów różnej maści za pomocą wielu dostępnych broni, którą albo odnajdujemy, albo kupujemy w przeznaczonym do tego miejscu. W grze odnosimy obrażenia które możemy podreperować poprzez odnajdywanie butelek z eliksirem życia i uzupełnianie ich w źródłach. Niekiedy musimy pogłówkować co zrobić, aby posunąć się w grze do przodu, gdyż aplikacja stawia przed nami łamigłówki logiczne o zróżnicowanym poziomie trudności.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?