MediEvil - porównanie oryginału z nadchodzącym remakiem

Sony niegdyś stworzyło fantastyczną i baśniową przygodę, a teraz, po dwóch dekadach, o niej przypomina. Co się zmieniło w Gallowmere?

@ 08.10.2019, 19:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

MediEvil - porównanie oryginału z nadchodzącym remakiem

W sieci opublikowano wspaniały i nostalgiczny materiał wideo, w którym zestawiono ze sobą dwie wersje MediEvil, oryginalną sprzed wielu, wielu lat oraz nadchodzący remake.

PlayStation Underground przygotowało świetne wideo, dzięki któremu możemy zobaczyć na własne oczy, jak duży postęp poczyniła cała branża gier przez ostatnie dwie dekady. Zrobiono to na przykładzie jednej z najlepiej wyglądających gier pierwszego PlayStation, MediEvil. Obie wersje tytułu dzieli przepaść, jeżeli mowa o oprawie graficznej, efektach cząsteczkowych, jakości oświetlenia, kolorystyce czy nawet głębi ostrości oraz dźwięku przestrzennego.

Sir Daniel Fortesque jest żywy, chociaż tutaj akurat jest to złe wyrażenie. Przykładem na to, jak wiele drogi przeszła cała branża, od kanciastych krain, do baśniowych i cudownych światów. Oczywiście nowy MediEvil nie aspiruje do bycia graficzną petardą, ale pozwala zobaczyć, co oznacza rozwój technologiczny w grach wideo.

Premiera przedsięwzięcia, ekskluzywnie na PlayStation 4, nastąpi w 25 października 2019 roku.


Sprawdź także:
MediEvil

MediEvil

Premiera: 25 października 2019
PS3, PSP, PS4

MediEvil Remake to odświeżenie kultowej przygodowej gry akcji z 1998 roku - tytuł ukazał się wówczas jako tytuł ekskluzywny konsoli PlayStation. Tytuł łączący elementy pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:10, 08.10.2019
Ja swoje kopię już zamówiłem, miłym zaskoczeniem okazała się dość niska cena Uśmiech